Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rekomendacje Lubelskiego Partnerstwa w zakresie poprawy sytuacji osób młodych będących w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy w woj. lubelskim

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z broszurą pt. „Rekomendacje dotyczące poprawy sytuacji osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy w województwie lubelskim”.
Publikacja jest wynikiem prac 68 regionalnych instytucji i organizacji, które 23 czerwca 2016 r. zawiązały Lubelskie Partnerstwo na rzecz aktywizacji osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy. Partnerstwo to jest prowadzone w ramach projektu realizowanego pod tą samą nazwą przez Lubelską Fundację Rozwoju. Projekt jest współfinasowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Działanie 2.4 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Miło nam poinformować, że Fundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości” jest sygnatariuszem Partnerstwa.
Celem publikacji jest zapoznanie czytelnika z wypracowanymi i przyjętymi przez Partnerstwo propozycjami, których wdrożenie przyniesie pozytywny rezultat w postaci zwiększenia zakresu i trafności oferty aktywizacyjnej wobec osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy w woj. lubelskim. Efektem wdrożenia rekomendacji będzie także podniesienie zdolności instytucji rynku pracy i innych podmiotów zaangażowanych w kształtowanie i realizację polityki rynku pracy w zakresie skutecznego procesu aktywizacji zawodowej osób młodych, co jest niezbędne do wzrostu poziomu ich zatrudnienia oraz integracji społeczno-zawodowej.

Pełna treść rekomendacji znajduje się TUTAJ.

Podaruj 1% podatku

KRS: 0000097219
Przekazanie podatku nic Cię nie kosztuje a pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie.
Sprawdź jak wypełnić PIT lub przyjdź po informację do nas!!!

Kontakt

Fundacja "Puławskie Centrum Przedsiębiorczości"
24-110 Puławy,
ul.Mościckiego 1
tel. (81) 470 09 00,
tel. (81) 470 09 01
fax. (81) 470 09 30

Punkt Konsultacyjny KSU
24-100 Puławy
ul. Lubelska 2e IIp
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (81) 470 09 00
fax. (81) 470 09 30

Jesteś tutaj: Home Aktualności Rekomendacje Lubelskiego Partnerstwa w zakresie poprawy sytuacji osób młodych będących w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy w woj. lubelskim