Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dzień Kariery Zawodowej w Puławach – 8 grudnia 2017

8 grudnia 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych odbyło się spotkanie w ramach Dnia Kariery Zawodowej.

Wydarzenie to jako przykład zacieśniania relacji z lokalną społecznością i współpracy na rzecz poprawy sytuacji na lokalnym rynku pracy, a także sposób świadomego wyboru ścieżki edukacyjnej i zawodowej przez młodzież cieszył się dużym zainteresowaniem. Organizowane było przez Zespół Szkół Technicznych w Puławach przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Puławach i Lubelską Wojewódzką Komendą OHP.

Celem przedsięwzięcia objętego Honorowym Patronatem Starosty Puławskiego i Prezydenta Miasta Puławy było zaprezentowanie rodzicom i uczniom szkół ponadgimnazjalnych w Puławach i powiatu puławskiego ofert uczelni wyższych, szkół policealnych, instytucji rynku pracy, pracodawców, fundacji, banków.

W programie imprezy skierowanej do osób szukających swojego pomysłu na życie i drogę zawodową były liczne prezentacje, wykłady, spotkania, prelekcje. W wydarzeniu udział wzięły 22 podmioty.

Tego dnia młodzież mogła uzyskać pomoc w podjęciu decyzji edukacyjnych i zawodowych, zdobyć informacje dotyczące dalszej nauki, możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rynku pracy, zakładania oraz prowadzenia działalności gospodarczej, pozyskiwania środków finansowych, kredytów studenckich, metod poszukiwania pracy, badania predyspozycji zawodowych.

Fundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości” również brała czynny udział w tym zadaniu, prezentując na swoim stoisku aktualną ofertę instytucji, równocześnie biorąc udział w prelekcji dla uczniów klasy maturalnej pod tytułem „Podejmowanie i finansowanie działalności gospodarczej”

Podaruj 1% podatku

KRS: 0000097219
Przekazanie podatku nic Cię nie kosztuje a pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie.
Sprawdź jak wypełnić PIT lub przyjdź po informację do nas!!!

Kontakt

Fundacja "Puławskie Centrum Przedsiębiorczości"
24-110 Puławy,
ul.Mościckiego 1
tel. (81) 470 09 00,
tel. (81) 470 09 01
fax. (81) 470 09 30

Punkt Konsultacyjny KSU
24-100 Puławy
ul. Lubelska 2e IIp
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (81) 470 09 00
fax. (81) 470 09 30

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia Wydarzenia Dzień Kariery Zawodowej w Puławach – 8 grudnia 2017