Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

„Usługi rozwojowe dla firm z sektora MŚP z wykorzystaniem środków zewnętrznych”

W dniu 30 czerwca 2017r. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Łukowie przy ulicy Brzóski 17 odbył się VIII LUNCH BIZNESOWY skierowany do przedsiębiorców i pracowników pt. „Usługi rozwojowe dla firm z sektora MŚP z wykorzystaniem środków zewnętrznych”. W spotkaniu informacyjnym brali udział przedstawiciele różnych organizacji, w tym Fundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości”.

Celem spotkania było zaprezentowanie dostępnych możliwości finansowania i wsparcia przedsiębiorców oraz pracowników, zarówno podczas tworzenia nowych miejsc pracy, jak też inwestycji, przestawienie możliwości wykorzystania potencjału technologicznego Fundacji „Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości”.

Prezes Fundacji „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości” Katarzyna Malesza-Dzido i pracownicy, przedstawili dotychczasowe i nowe przedsięwzięcia realizowane przez „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości”, w tym min.: projekt „PODMIOTOWY SYSTEM FINANSOWANIA – PODREGION PUŁAWSKI” skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorców polegający na dofinansowaniu kosztów usług rozwojowych, tj. szkoleń i doradztwa dla przedsiębiorców i ich pracowników; inicjatywę i założenia PUŁAWSKIEGO FUNDUSZU POŻYCZKOWEGO, w ramach którego można ubiegać się o środki finansowe w wysokości do 120 000,00 PLN, umożliwiające rozwój inwestycyjny działalności gospodarczej; FUNDUSZ PORĘCZEŃ KREDYTOWYCH dla przedsiębiorców z województwa lubelskiego, a także wsparcie dla III Sektora w formie bezpłatnych szkoleń realizowanych w ramach projektu POZIOM WYŻEJ.

W spotkaniu uczestniczyło około 30 osób.

Podaruj 1% podatku

KRS: 0000097219
Przekazanie podatku nic Cię nie kosztuje a pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie.
Sprawdź jak wypełnić PIT lub przyjdź po informację do nas!!!

Kontakt

Fundacja "Puławskie Centrum Przedsiębiorczości"
24-110 Puławy,
ul.Mościckiego 1
tel. (81) 470 09 00,
tel. (81) 470 09 01
fax. (81) 470 09 30

Punkt Konsultacyjny KSU
24-100 Puławy
ul. Lubelska 2e IIp
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (81) 470 09 00
fax. (81) 470 09 30

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia Wydarzenia „Usługi rozwojowe dla firm z sektora MŚP z wykorzystaniem środków zewnętrznych”