Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Warsztaty Szkoleniowe „Business Game”.

Fundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości”, jako członek Lubelskiego Klastra Instytucji Otoczenia Biznesu w dniu 14.12.2015r. w ramach realizacji projektu ”Odkryjemy w Tobie Przedsiębiorcę” zorganizowała warsztaty „Business Game”. Warsztaty odbyły się w głównej siedzibie FPCP w budynku Puławskiego Parku Naukowo – Technologicznego.

Tematem przewodnim warsztatów były zagadnienia związane z przedsiębiorczością oraz kreacją nowych pomysłów biznesowych. W trakcie zajęć pan dr Michał Klepka uruchamiając grę Business Play, przekazał uczestnikom wiedzę w sposób zupełnie odmienny od stereotypów. Warsztaty były pełne konkretnych, praktycznych informacji jak również odniesień do realnie działających firm, nie zabrakło łamigłówek i ciekawostek.

Studenci Puławskiego Wydziału Zamiejscowego UMCS biorący udział w warsztatach zdobywali wiedzę, dobrze się przy tym bawiąc.

z5

z6

z7

z8

Warsztaty szkoleniowe połączone były z wizytą u Przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Dzięki temu Studenci mieli możliwość zapoznania się z działalnością firm z branży medycznej i technicznej, oraz z zasadami ich funkcjonowania.

z1

z2

z3

z4

Głównym założeniem projektu jest przygotowanie studentów wyższych uczelni województwa lubelskiego do podjęcia własnej działalności gospodarczej.

Projekt: „Odkryjemy w Tobie Przedsiębiorcę” realizowany jest przez Lubelski Klaster Instytucji Otoczenia ze środków Narodowego Banku Polskiego w ramach programu Edukacji Ekonomicznej.

Podaruj 1% podatku

KRS: 0000097219
Przekazanie podatku nic Cię nie kosztuje a pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie.
Sprawdź jak wypełnić PIT lub przyjdź po informację do nas!!!

Kontakt

Fundacja "Puławskie Centrum Przedsiębiorczości"
24-110 Puławy,
ul.Mościckiego 1
tel. (81) 470 09 00,
tel. (81) 470 09 01
fax. (81) 470 09 30

Punkt Konsultacyjny KSU
24-100 Puławy
ul. Lubelska 2e IIp
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (81) 470 09 00
fax. (81) 470 09 30

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia Wydarzenia Warsztaty Szkoleniowe „Business Game”.