Dni Kariery Zawodowej

05.12.20119r. przedstawiciele Fundacji „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości” wzięli udział w Dniu Kariery Zawodowej organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Puławach. Celem przedsięwzięcia było zaprezentowanie rodzicom i uczniom szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z Puław i Powiatu Puławskiego ofert uczelni wyższych, szkół policealnych, instytucji rynku pracy, pracodawców, fundacji, banków.
Fundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości” brała czynny udział w wydarzeniu. Przedstawiciele chętnie odpowiadali na pytania dotyczące założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz informowali o możliwościach uzyskania wsparcia finansowego oraz szkoleniowo - doradczego. Oferta Fundacji spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno osób odwiedzających stoisko, jak i wystawców uczestniczących w Dniu Kariery Zawodowej.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Lubelski Kurator Oświaty, Starosta Puławski, Prezydent Miasta Puławy, Powiatowy Urząd Pracy w Puławach oraz Komendant Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

1.jpg