Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konferencja pt. „ Fundusze Europejskie na wsparcie działalności gospodarczej”.

W dniu 28.09.2017 r. w Centrum Innowacyjno-Szkoleniowym LODR w Końskowoli odbyła się konferencja pt. „Fundusze Europejskie na wsparcie działalności gospodarczej”.

Spotkanie miało na celu przybliżenie możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Organizatorem konferencji był Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele m.in. LODR w Końskowoli, Powiatowego Urzędu Pracy w Puławach, Lubelskiej Fundacji Rozwoju, Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej.
Udział swój miała również Fundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości”.
Pani Edyta Sobieszek przedstawiła dotychczasowe i nowe przedsięwzięcia realizowane przez „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości” w tym min.: projekt „Podmiotowy System Finansowania – podregion puławski” skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorców polegający na dofinansowaniu kosztów usług rozwojowych, tj. szkoleń i doradztwa dla przedsiębiorców i ich pracowników, START Z INICJATYWĄ – projekt dotacyjny skierowany dla osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo z województwa lubelskiego, planujących rozpocząć działalność gospodarczą, założenia PUŁAWSKIEGO FUNDUSZU POŻYCZKOWEGO, w ramach którego można ubiegać się o środki finansowe w wysokości do 120 000,00 zł, umożliwiające rozwój inwestycyjny działalności gospodarczej oraz zasady funkcjonowania PUŁAWSKIEGO FUNDUSZU PORĘCZEŃ KREDYTOWYCH działającego w strukturach Fundacji.

W konferencji uczestniczyło ok. 50 osób.

Podaruj 1% podatku

KRS: 0000097219
Przekazanie podatku nic Cię nie kosztuje a pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie.
Sprawdź jak wypełnić PIT lub przyjdź po informację do nas!!!

Kontakt

Fundacja "Puławskie Centrum Przedsiębiorczości"
24-110 Puławy,
ul.Mościckiego 1
tel. (81) 470 09 00,
tel. (81) 470 09 01
fax. (81) 470 09 30

Punkt Konsultacyjny KSU
24-100 Puławy
ul. Lubelska 2e IIp
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (81) 470 09 00
fax. (81) 470 09 30

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia Wydarzenia Konferencja pt. „ Fundusze Europejskie na wsparcie działalności gospodarczej”.