Warsztaty Szkoleniowe „Business Game”.

Fundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości”, jako członek Lubelskiego Klastra Instytucji Otoczenia Biznesu w dniu 14.12.2015r. w ramach realizacji projektu ”Odkryjemy w Tobie Przedsiębiorcę” zorganizowała warsztaty „Business Game”. Warsztaty odbyły się w głównej siedzibie FPCP w budynku Puławskiego Parku Naukowo – Technologicznego.

Tematem przewodnim warsztatów były zagadnienia związane z przedsiębiorczością oraz kreacją nowych pomysłów biznesowych. W trakcie zajęć pan dr Michał Klepka uruchamiając grę Business Play, przekazał uczestnikom wiedzę w sposób zupełnie odmienny od stereotypów. Warsztaty były pełne konkretnych, praktycznych informacji jak również odniesień do realnie działających firm, nie zabrakło łamigłówek i ciekawostek.

Studenci Puławskiego Wydziału Zamiejscowego UMCS biorący udział w warsztatach zdobywali wiedzę, dobrze się przy tym bawiąc.

z5

z6

z7

z8

Warsztaty szkoleniowe połączone były z wizytą u Przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Dzięki temu Studenci mieli możliwość zapoznania się z działalnością firm z branży medycznej i technicznej, oraz z zasadami ich funkcjonowania.

z1

z2

z3

z4

Głównym założeniem projektu jest przygotowanie studentów wyższych uczelni województwa lubelskiego do podjęcia własnej działalności gospodarczej.

Projekt: „Odkryjemy w Tobie Przedsiębiorcę” realizowany jest przez Lubelski Klaster Instytucji Otoczenia ze środków Narodowego Banku Polskiego w ramach programu Edukacji Ekonomicznej.